Trondheim

KONTAKT
Spesialfag Bygg: Dag Denstad, dag.denstad@ramboll.no  
Byggeteknikk: Knut-Erik Østerlie Sivertsen, knut.sivertsen@ramboll.no  
Areal og eiendomsjus:
Mikal Storhaug, M 905 905 60, mikal.storhaug@ramboll.no
Grunnboring og laboratorium:
 Bjørnar Kristiansen, bjornar.kristiansen@ramboll.no  
Miljøteknikk og naturmiljø: Ida Fines, ida.fines@ramboll.no 
Ingeniørgeologi: Håvard Juliussen, havard.juliussen@ramboll.no 
Geoteknikk: Inger J. Søreide, inger.soereide@ramboll.no
Areal og samferdsel: Monica Buran, monica.buran@ramboll.no  
Arkitektur og landskap: Kari Hovin Kjølle, kari.hovin.kjolle@ramboll.no 
Elektro og IKT: Lasse Zahl-Johansen, lasse.zahl-johansen@ramboll.no  
Prosjektledelse: Hans Olav Endal, hans-olav.endal@ramboll.no 
Urban Water and Treatment: Marion Trøan, marion.troan@ramboll.no  
Forretningsutvikling og logistikk: John Kenneth Selven, john.k.selven@ramboll.no
VVS:
 Lasse Zahl-Johansen, lasse.zahl-johansen@ramboll.no

Kontakt

Bjørn Terje Pettersen

Bjørn Terje Pettersen

Spearhead Director, Hospitals, Norway
T: 932 43 109

Rambøll

Besøksadresse: Kobbes gate 2, 7042 Trondheim
Postadresse: Pb 9420 Torgarden, 7493 Trondheim
T: 73 84 10 00
W:

Her finner du oss

Rambøll

Rambøll
Besøksadresse: Hoffsveien 4, 0275 Oslo
Postadresse: Postboks 427 Skøyen, 0213 Oslo
Tel:22 51 80 00

Mail: firmapost@ramboll.no

Other sites

Other sites