Bergen

KONTAKT

Areal og eiendomsjus:  seksjonsleder Arne Magnus Bråthen, arne.magnus.brathen@ramboll.no 
Areal og samferdsel Vest: avdelingsleder Ole Johan Sæverås, ole.johan.saveras@ramboll.no   
Arkitektur og byutviklingavdelingsleder Lillian Lotsberg, lillian.lotsberg@ramboll.no  
Bygg: avdelingsleder Frode Bjørnsen, frode.bjornsen@ramboll.no 
Brann og sikkerhet: seksjonsleder Anne Kathrine Bøe, anne.kathrine.boe@ramboll.no 
- Bygningsfysikk: seksjonsleder Ragnhild Soldal Sjøholt, ragnhild.sjoholt@ramboll.no 
- Konstruksjon: seksjonsleder John Kåre Bernås, john.kare.bernas@ramboll.no 
Prosjektutvikling: avdelingsleder Hans-Kristian Jacobsen, hans-kristian.jacobsen@ramboll.no 
Tekniske systemer: avdelingsleder Eivind Lampe, eivind.lampe@ramboll.no   


Kontakt

Hege Michelsen Steen

Hege Michelsen Steen

Kontoradministrativ leder og markedskoordinator
T: +47 906 42 237

Rambøll

Folke Bernadottes vei 50
Postboks 3705, Fyllingsdalen
5845 Bergen
T: 55 17 58 00
W:

Her finner du oss

Rambøll

Rambøll
Besøksadresse: Hoffsveien 4, 0275 Oslo
Postadresse: Postboks 427 Skøyen, 0213 Oslo
Tel:22 51 80 00

Mail: firmapost@ramboll.no

Other sites

Other sites